تکامل گارانتی،پشتیبانی،لذت

قوانین و مقررات

وقتی شما به سایت ADAMOHAVA.IR دسترسی پیدا کردید موافقت نمودید که کلیه شرایط مندرج در سایت را بدون هیچ الزامی پذیرفتید و در صورتی که شرایط و ضوابط مقررات سایت را قبول ندارید مجاز به استفاده از این وب سایت نخواهید بود.

ADAMOHAVA.IR اعلام می نماید که کلیه موارد مندرج در شرایط و مقررات به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر کلیه سرویس ها تسری دارد.

ADAMOHAVA.IR این حق را برای خود محفوظ می دارد که ضوابط و شرایط را به طور کلی یا جزئی تغییر (اضافه، تعدیل و یا حذف و اصلاح) نماید بدون اینکه در این باره به کاربران اطلاع دهد.

ADAMOHAVA.IR حق دارد وب سایت خود را از جمله خصوصیات، مشخصات و فراورده های طراحی شده بر روی سایت را تغییر دهد و انها را اصلاح کند این حقوق همواره برای تغییر شرایط و ضوابط مندرج بر روی سایت برای ما محفوظ خواهد ماند اصل و مبنای این صفحات به صورت آنلاین و از طریق اینترنت میباشد.

هر گونه سو استفاده از اطلاعات، متن ها ،عکس ها، طرح ها، لوگوها و...... از این وب سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی بدون دریافت مجوز اجازه استفاده از موارد مذکور را نخواهد داشت.

اطلاعات شخصی کاربران در ADAMOHAVA.IR کاملا محرمانه است. ADAMOHAVA.IR تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران مینماید، لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر تعهد مینماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات درون سایت نبوده و هیچ گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و حقوقی در این امر نداشته باشد ضمنا کاربر تعهد میدهد که هرگونه اطلاع، توسل و هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه دیگر را در اسرع وقت به عوامل سایت ADAMOHAVA.IR اطلاع دهد.

کاربران متعهد میشوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح در وب سایت ADAMOHAVA.IR وارد نمایند و هرگونه تغییر در مشخصات خود را در اسرع وقت اصلاح نماید و در صورت اطلاعات ناقص و یا نادرست مسئولیت عواقب بعدی بر عهده کاربران خواهد بود و ADAMOHAVA.IR مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

ADAMOHAVA.IR ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است جهت ثبت نظر و یا استفاده برخی از امکانات وب سرویس اطلاعاتی را از قبیل تلفن، ایمیل و.......... از کاربران درخواست می نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربران است و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

ADAMOHAVA.IR همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری آی پی و کوکی ها استفاده مینماید اما پروتکل سرور و لایه های امنیتی ADAMOHAVA.IR و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری میکند.

تمام اطلاعات و محتویات سایت بدون محدودیت شامل موارد صوتی، تصاویر، نرم افزار، متن، نشانه ها و امثال آن جزو کپی رایت و حقوق معنوی حمایت شده اند و نمیتوان از این محتویات استفاده کرد.

کاربر جهت استفاده از سایت احتیاج به شناسه کاربری و رمز عبور دارد و همچنین موظف است رمز عبور خود را بلافاصله بعد از دریافت تغییر دهد.

کاربر همین جا تایید مینماید که در هیچ صورتی رمز عبور خود را در اختیار فرد ثالث ( حتی گردانندگان سایت، مدیران سایت، مجریان، نمایندگیها و سایرین) قرر ندهد و کلیه مسئولیت نگهداری از آن را متقبل می شود.

ADAMOHAVA.IR حق انحصار را برای خودش محفوظ می دارد که با اختیار کامل هر کاربری را از دسترسی به این سایت یا هر قسمتی در آن باز دارد و مانع استفاده ی او شود.